Датчик положення розподілвалу Ducato/Daily 2.3D Multijet 06- — AUTLOG AS5067
Застосовність
- AUTLOG AS5067 підходить до марок/моделей авто:
- - Fiat: Ducato 2 пок., Ducato 3 пок.
- Товарна група:
- - Двигун і Система вихлопу Датчик распредвала
Про виробника AUTLOG
Autlog — марка німецької компанії Feddermann & Lankau GmbH, розташованої в місті Райнбек, Німеччина. Компанія спеціалізується на постачанні запчастин виключно для вторинного ринку великих європейських країн, і вся продукція сертифікована відповідно до стандарту TS 16949.
Асортимент Autlog включає датчики, натягувачі, шківи, елементи рульового механізму та підвіски (близько 1000 найменувань, зокрема сайлентблоки, важелі, опори, рульові наконечники) та ролики. Автолюбителі відзначають, що якість деталей підвіски та рульового механізму є середньою. Незважаючи на доступну ціну, датчики Autlog загалом показують добру надійність і тривалий термін служби, хоча вони й не дорівнюють оригіналу. ДМРВ цієї марки не завжди виправдовують очікування, а підшипники, деталі ГРМ, ремені та ролики отримують чимало негативних відгуків.
Перевірити автентичність запчастин Autlog можна за упаковкою та наклейкою. Упаковка має фірмовий дизайн, а на наклейці вказані артикул, чіткий штрих-код, назва компанії, посилання на сайт, дані про сумісність (скорочено зазначені назви автоконцернів), перевірочний код та країна розташування компанії (Німеччина — Germany). На наклейці також є голограма.
Аналоги "AS5067 AUTLOG":
- Артикул:
- 0281002634
- BOSCH
-
Німеччина
- Артикул:
- FT75505
- FAST
-
Італія
Кількість полюсів: 3
Форма штерсельного корпусу: овал
Тип датчика: Індуктивний датчик
Додатковий артикул / додаткова інформація 2: без дроту
- Артикул:
- 60097
- BREMI
-
Німеччина
Кількість полюсів: 3
Тип датчика: Датчик Холу
Додатковий артикул / додаткова інформація 2: без кабелю
Колір: чорний