Датчик тиску оливи — Vernet OS3554
481 ₴
сьогодні
|
- Виробник
-
Vernet
(Франція)
- Каталоговий номер
- OS3554
- Тиск перемикання [бар]
- 0.4
- Розмір різьби
- M14x1.5
- EAN
- 3531650013616
Застосовність
- Vernet OS3554 підходить до марок/моделей авто:
- - Opel: Ascona
- Товарна група:
- - Двигун і Система вихлопу Датчик тиску масла
Про виробника Vernet

Vernet S.A. — французький виробник, який почав свою діяльність з ліцензійного випуску термостатів. Приблизно 60% їх термостатів використовуються для первинного складання майже всіх французьких автомобілів, а також значної частини німецьких, японських та корейських авто. Решта 40% продукції постачається на вторинний ринок запчастин.
Виробничі потужності Vernet, що розташовані в Іспанії, США, Франції, Китаї, Аргентині та Індії, сертифіковані за стандартами ISO 9001 та ISO/TS 16949: 2002. Компанія випускає водяні фланці, лямбда-зонди, термостати, кришки для розширювальних бачків та радіаторів. Vernet входить у десятку найкращих світових виробників електронних термостатів і має позитивні відгуки від автомобілістів. Продукція європейських і північноамериканських заводів вважається якіснішою, ніж товари, вироблені в Китаї та Індії.
Запчастини Vernet рідко підробляють. Основні скарги пов'язані з якістю металу та підвищеним відсотком браку на азійських заводах, але загалом аргентинські термостати й датчики компанії практично не поступаються оригінальним.
Аналоги "OS3554 Vernet":
- Артикул:
- 70070
- FACET
-
Італія
Розмір різьби: M14x1.5
Ширина зіву гайкового ключа: 24
- Артикул:
- 1.800.070
- EPS
Розмір різьби: M14x1.5
Ширина зіву гайкового ключа: 24
- Артикул:
- 17776
- FEBI BILSTEIN
-
Німеччина
Точка включення до [бар]: 0.55
Зовнішнє різьблення [мм]: M14 x 1.5
Ширина зіву гайкового ключа: 24
Кількість приєднань: 3
Додатковий артикул / додаткова інформація 2: з ущільнюючим кільцем
Вага [кг]: 0.02
Необхідна кількість: 1
Довжина [мм]: 50
Колір: білий