Тяга / Стійка стабілізатора — Optimal G7-2027

870 
 сьогодні
Виробник
Optimal (Німеччина) Виробництво Німеччина
Каталоговий номер
G7-2027
Сторона встановлення
Задній міст
Стійка
Сполучна штанга
Матеріал
алюміній
Довжина [мм]
174.5
Діаметр точок кріплення [мм]
10.3
Необхідна кількість
2
  • Доставка по Україні
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    - самовивіз у Київ, Київ
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →
Тяга / Стійка стабілізатора

Застосовність

Optimal G7-2027 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A4 Allroad B8, A4 Allroad B9, A5, A6 (C8), A6 Allroad C5, A6 Allroad C8, A7 (4KA), Q5 (FY)
Товарна група:
- Підвіска і Рульове Стійки стабілізатора

Про виробника Optimal

Країна : Німеччина Логотип Optimal

Optimal – європейська фірма, що спеціалізується на розробці та постачанні автозапчастин. Співпрацює з низкою виробників, а також із кількома автоконцернами. Продукція в упаковках з ім'ям компанії гарантовано має сертифікати ISO 9001: 2000, TS 16949, а також VDA 6.1 QS 9000.

У каталогах Optimal автолюбителі можуть знайти підшипники, амортизатори, підвіску КПП, опори двигунів, деталі гальма, тяги стабілізаторів, пильовики, шківи, ​​а також елементу кермового механізму, маточини коліс, ролики, захисні комплекти для автомобільних амортизаторів, а також ступичні підшипники. Раніше великий попит мали амортизатори Optimal, проте автолюбителі відзначили, що термін їх експлуатації не відповідає регламенту виробника. Деталі гальма цієї фірми непогані, дешеві, але добре себе показують лише в умовах помірної їзди міськими дорогами. Загалом, Optimal – типовий представник вторинного ринку автозапчастин, що пропонує недорогі товари середньої якості.

Радимо автоаматорам при покупці запчастин Optimal робити зовнішній огляд. Звертайте увагу на штоки амортизаторів, якість підшипників ущільнювачів та інші «дрібні» елементи – їх якість не завжди буває високою. Якщо ці елементи не викликають вашої довіри, відразу починайте огляд аналогічного товару з іншої упаковки.

Сайт: https://www.optimal-germany.com/

Аналоги "G7-2027 Optimal":

0 відгуків
2 210  сьогодні
Артикул:
8W0505465B
VAG
Купити Код: 693089-8
Сторона встановлення: Задні
Оригінал
0 відгуків
820  завтра
Артикул:
116 060 0069
MEYLE
Виробництво Німеччина Німеччина
Купити Код: 805674-20
Сторона встановлення: Задні
Стійка: Сполучна штанга
Довжина [мм]: 174
Матеріал: алюміній

Оригінальні номери

VAG:
8W0505465B