Циліндр гідравлічний гальмівний — Metelli 05-0567
2 030 ₴
сьогодні
|
- Виробник
-
Metelli
(Італія)
- Каталоговий номер
- 05-0567
- Діаметр [мм]
- 23.81
- Гальмівна система
- Lucas
- Матеріал
- алюміній
- Діаметр 1/діаметр 2 [мм]
- 23.81
- EAN
- 8032747095348
Застосовність
- Metelli 05-0567 підходить до марок/моделей авто:
- - Opel: Astra (G), Zafira (A)
- Товарна група:
- - Гальмівна система Головний гальмівний циліндр
Про виробника Metelli

Metelli S.p.A. – один із відомих виробників комплектуючих авто, що реалізуються і на вторинному ринку, і на первинному. Запчастини можна зарахувати до недорогого сегменту. Підприємство, що спочатку базувалося тільки в Італії, змістило акцент на розміщення виробничих потужностей у Польщі. Зазначимо, що пропоновані автозапчастини відповідають вимогам ISO 9002.
У каталогах Metelli покупець зможе знайти ШРУСи, приводи, деталі зчеплення та гальмівних систем, муфти, а також болти ГБЦ, деталі двигунів, шайби регулювальні. Загалом у каталогах міститься понад 7 тис. позицій. Запчастини продаються як мінімум у 90 країнах. Зараз компанія завершує консолідацію - раніше її продукція продавалася під іменами марок Cifam або Metelli.
Відгуки про якість запчастин Metelli неоднозначні. Загалом це продукція середньої якості, яка повністю відповідає заявленій ціні. Багато дорогих запчастин під іменами Peugeot, GM, Ferrari, Fiat, Iveco та Maseratti, за фактом вироблені саме Metelli S.p.A. Продукцію італійської компанії підробляють рідко. Автолюбителям все ж таки варто звернути свою увагу на якість усіх пакувальних матеріалів, розхідників, а також на якість роботи з металом і на наявність мастила там, де воно має бути присутнім.
Аналоги "05-0567 Metelli":
- Артикул:
- 1385
- LPR
-
Італія
Гальмівна система: TRW
∅ отвору [мм]: 23.81
Матеріал: алюміній
Для артикула №: 1385
- Артикул:
- 202-567
- CIFAM
-
Італія
Гальмівна система: Lucas
Матеріал: алюміній
Діаметр 1/діаметр 2 [мм]: 23.81
- Артикул:
- LM80219
- Delphi
-
США
Розмір різьби 1: 12x1 2off
- Артикул:
- PMK575
- TRW
-
США
Розмір різьби 1: M12x1
Розмір різьби 2: M12x1
Матеріал: Алюмінієве лиття
Кількість приєднань: 2
Діаметр 1 [мм]: 23.8
SVHC: Немає інформації, зверніться будь ласка к виробнику!
- Артикул:
- 0986481028
- BOSCH
-
Німеччина
Кількість приєднань: 2
Розмір різьби 1: M 12
Додатковий артикул / додаткова інформація 2: без контейнера гальмівної рідини
Діаметр поршня циліндра [мм]: 23.81