Лямбда-зонд Nemo 08- 1.4/206 02- 1.4 — AUTLOG AS2205

1 170 
 сьогодні
Виробник
AUTLOG (Німеччина) Виробництво Німеччина
Каталоговий номер
AS2205
  • Доставка по Україні
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    - самовивіз у Київ, Київ
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →

Застосовність

Товарна група:
- Двигун і Система вихлопу Лямбда зонд

Про виробника AUTLOG

Країна : Німеччина

Autlog — марка німецької компанії Feddermann & Lankau GmbH, розташованої в місті Райнбек, Німеччина. Компанія спеціалізується на постачанні запчастин виключно для вторинного ринку великих європейських країн, і вся продукція сертифікована відповідно до стандарту TS 16949.

Асортимент Autlog включає датчики, натягувачі, шківи, елементи рульового механізму та підвіски (близько 1000 найменувань, зокрема сайлентблоки, важелі, опори, рульові наконечники) та ролики. Автолюбителі відзначають, що якість деталей підвіски та рульового механізму є середньою. Незважаючи на доступну ціну, датчики Autlog загалом показують добру надійність і тривалий термін служби, хоча вони й не дорівнюють оригіналу. ДМРВ цієї марки не завжди виправдовують очікування, а підшипники, деталі ГРМ, ремені та ролики отримують чимало негативних відгуків.

Перевірити автентичність запчастин Autlog можна за упаковкою та наклейкою. Упаковка має фірмовий дизайн, а на наклейці вказані артикул, чіткий штрих-код, назва компанії, посилання на сайт, дані про сумісність (скорочено зазначені назви автоконцернів), перевірочний код та країна розташування компанії (Німеччина — Germany). На наклейці також є голограма.

Сайт: http://www.autlog-germany.de/

Аналоги "AS2205 AUTLOG":

0 відгуків
1 667  сьогодні
Артикул:
466016355009
MAGNETI MARELLI
Виробництво Італія Італія
Купити Код: 191824-7
Довжина [мм]: 410
Опір [Ом]: 3.5
Довжина кабелю [мм]: 410
Кількість дротів: 4, 4
Лямда-зонд: опалена
0 відгуків
2 165  сьогодні
Артикул:
10.8068
FACET
Виробництво Італія Італія
Купити Код: 193075-19
Довжина кабелю [мм]: 400
Кількість дротів: 4
0 відгуків
3 509  сьогодні
Артикул:
0070
NGK
Виробництво Японія Японія
Купити Код: 354197-4
Лямда-зонд: опалена
Кількість дротів: 4
Довжина [мм]: 381
Рекомендуємо

Оригінальні номери

Fiat/Alfa/Lancia:
9657632980