Датчик импульсів запалювання - 12V — HELLA 6PU 009 121-421
693 ₴
завтра
|
- Виробник
-
HELLA
(Німеччина)
- Каталоговий номер
- 6PU 009 121-421
- Додатковий артикул / додаткова інформація 2
- без кабелю
- Відповідає кольору оригінальної деталі
- чорний
- Маркування кольору
- темно синій
- Тип датчика
- Датчик Холу
- Кількість приєднань
- 3
- Номінальна напруга [V]
- 12
- EAN
- 4082300243673
Застосовність
- HELLA 6PU 009 121-421 підходить до марок/моделей авто:
- - Audi: A3 (8L1), A3 (8P1, 8PA, 8P7), A4 Allroad B8
- - Seat: Altea, Exeo, Leon I, Leon II, Toledo III
- - Skoda: Octavia A4, Tour, Octavia A5
- - Volkswagen: Beetle (5C1,5C7), Beetle (9C1,1C1,1Y7), Bora, Caddy III, Golf IV, Golf V, Golf VI, Jetta, Passat B5 (3B3, 3B6), Passat B6 (3C2, 3C5), Touran I
- Товарна група:
- - Двигун і Система вихлопу Датчики керування двигуном
- - Двигун і Система вихлопу Датчик распредвала
Про виробника HELLA

Hella – один із найвідоміших німецьких виробників автомобільних комплектуючих. Відомий насамперед своєю оптикою, яка часто входить до оригінальної комплектації транспорту із заводів автоконцернів. Загалом компанія має понад сотню підприємств аж у 32 країнах світу. Оборот компанії перевищив позначку 5,8 мільярдів євро.
У товарних рядах Hella можна знайти: автомобільну оптику, окремі електронні та електричні компоненти, деталі систем охл. ДВЗ та готові рішення для кліматичних установок. Якість продукції досить висока, хоча деякі продукти збирають змішані відгуки покупців. Автолюбителі дуже цінують оптику німецького виробництва та часто з брендом Hella асоціюються саме автомобільні лампи.
Втім, покупцям не варто довіряти обіцянкою виробника про найвищу продуктивність ламп Hella – це рекламний хід. Лампи цієї фірми дуже хороші, але вони не є найкращими на ринку. Крім того, їх нерідко підробляють. Автолюбителю важливо звернути увагу на наявність маркування на корпусі, відсутність люфтів та високу якість виконання кріпильних елементів. Підробки можуть давати яскраве світло, але в них ніколи не буде зони затемнення (захищає від засліплення), неявного світлотіньового кордону і т.зв. ввічливі підсвічування.
Аналоги "6PU 009 121-421 HELLA":
- Артикул:
- 87380E
- MEAT&DORIA
-
Італія
Форма штерсельного корпусу: D-форма
Додатковий артикул / додаткова інформація 2: без кабелю
Кількість отворів для кріпллення: 1
Тип датчика: Датчик Холу
Монтажна глибина [мм]: 42.3
Для оригінального номера: 06B 905 163 A
Якість: EQUIVALENT
- Артикул:
- 99051782901
- Vika
-
Китай
Необхідна кількість: 1
Кількість приєднань: 3
- Артикул:
- 2501873
- HITACHI
-
Японія
- Артикул:
- 366154
- Valeo
-
Франція
Кількість полюсів: 3
Форма штерсельного корпусу: D-форма
Додатковий артикул / додаткова інформація 2: без кабелю
Вага [кг]: 0.03
- Артикул:
- 60020
- BREMI
-
Німеччина
Кількість полюсів: 3
Тип датчика: Датчик Холу
Додатковий артикул / додаткова інформація 2: без кабелю
Колір: чорний
- Артикул:
- AS4267
- AUTLOG
-
Німеччина
Кількість приєднань: 3
Колір: чорний
Висота [мм]: 42.3
Вага [кг]: 0.02