AUDI Кисневий датчик A4 3.2 05-, A6 3.2 04-, Q5 3.2 08- — HELLA 6PA 358 103-101

4 012 
 завтра
Виробник
HELLA (Німеччина) Виробництво Німеччина
Каталоговий номер
6PA 358 103-101
Кількість полюсів
6
Довжина кабелю [мм]
545
Лямда-зонд
Лямбда-зонд широкосмуговий
Додатковий артикул / додаткова інформація 2
з укріплюючим матеріалом
  • Доставка по Україні
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    - самовивіз у Київ, Київ
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →

Застосовність

HELLA 6PA 358 103-101 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A4 Allroad B8, A5, A6 (C6), A6 Allroad C5, A6 Allroad C6, Q5 (8R)
Товарна група:
- Двигун і Система вихлопу Лямбда зонд

Про виробника HELLA

Країна : Німеччина Логотип HELLA

Hella – один із найвідоміших німецьких виробників автомобільних комплектуючих. Відомий насамперед своєю оптикою, яка часто входить до оригінальної комплектації транспорту із заводів автоконцернів. Загалом компанія має понад сотню підприємств аж у 32 країнах світу. Оборот компанії перевищив позначку 5,8 мільярдів євро.

У товарних рядах Hella можна знайти: автомобільну оптику, окремі електронні та електричні компоненти, деталі систем охл. ДВЗ та готові рішення для кліматичних установок. Якість продукції досить висока, хоча деякі продукти збирають змішані відгуки покупців. Автолюбителі дуже цінують оптику німецького виробництва та часто з брендом Hella асоціюються саме автомобільні лампи.

Втім, покупцям не варто довіряти обіцянкою виробника про найвищу продуктивність ламп Hella – це рекламний хід. Лампи цієї фірми дуже хороші, але вони не є найкращими на ринку. Крім того, їх нерідко підробляють. Автолюбителю важливо звернути увагу на наявність маркування на корпусі, відсутність люфтів та високу якість виконання кріпильних елементів. Підробки можуть давати яскраве світло, але в них ніколи не буде зони затемнення (захищає від засліплення), неявного світлотіньового кордону і т.зв. ввічливі підсвічування.

Сайт: https://www.hella.com/en/

Аналоги "6PA 358 103-101 HELLA":

0 відгуків
5 273  сьогодні
Артикул:
1476
NGK
Виробництво Японія Японія
Купити Код: 661718-4
Кількість дротів: 5
Довжина [мм]: 575
Рекомендуємо

Оригінальні номери

OEM:
6E906265F
06E906265S
06E906265F