Водяний насос Jaguar S-Type/XF/Landrover Diskovery/Range Rover Sport 2.7 D/TD 04-15 — AIRTEX 1935
потрібна перевірка за VIN-кодом, уточнюйте сумісність у наших фахівців
Застосовність
- AIRTEX 1935 підходить до марок/моделей авто:
- - Jaguar: S-Type, XF 1 пок., XJ 4 пок.
- - Land Rover: Discovery 3 пок., Discovery 4 пок., Range Rover Sport 1 пок.
- Товарна група:
- - Охолодження та опалення Водяний насос
Про виробника AIRTEX
Airtex – великий постачальник водяних насосів для потреб американської автомобільної промисловості. Незважаючи на те, що компанія була створена в Іспанії, сьогодні вона належить товариству ASC Industries, Inc. (США). Насоси, що випускаються, сертифікуються за стандартами, що викладаються в ISO/TS 16949, тобто. є придатними для використання на конвеєрах автоконцернів.
У каталогах Airtex міститься понад 700 водяних помп для транспорту американської та європейської збірки, а також понад 200 насосів для авто з країн Азії. Доповнюється каталог спеціальними наборами, що включають сам водяний насос, натяжний ролик, шків і зубчастий ремінь газорозподільного механізму. Також компанія поповнює асортимент паливних насосів - зараз їх 450 моделей. Все це продукція досить високої якості, яку незалежні експерти сміливо належать до OE-запчастин.
Як зазначають покупці, водяні та паливні насоси від Airtex працюють тихо, а їх конструкція унеможливлює появу люфтів навіть після тривалої експлуатації. Ще однією перевагою їхнього виробника є те, що він входить до переліку довірених постачальником цілого ряду європейських, азіатських та північноамериканських концернів: Yamaha, Renault, GM, Cummins, Ford та багатьох інших.
Аналоги "1935 AIRTEX":
- Артикул:
- VKPC 87840
- SKF
-
Швеція
Матеріал крильчатки водяного насосу: Метал
- Артикул:
- PA10297
- BUGATTI
Вид експлуатації: механічний
Матеріал крильчатки водяного насосу: листова сталь
- Артикул:
- PA10218
- BUGATTI
Для артикула №: PA10218
Матеріал крильчатки водяного насосу: Чавун
- Артикул:
- P2609
- HEPU
-
Німеччина
Вид експлуатації: механічний
Додатковий артикул / Додаткова інформація: з прокладкою
- Артикул:
- PA1048
- GRAF
-
Італія
Додатковий артикул / додаткова інформація 2: з кільцем ущільнювача для водяного насоса
Матеріал крильчатки водяного насосу: листова сталь
Виконання водяного насосу: для полікліно-ременного приводу
- Артикул:
- DP736
- DAYCO
-
Італія