Датчик ABS (задній) MB M-class (W163) 98-05 (R) (L=502) (HÜCO) — HITACHI 131610
1 031 ₴
сьогодні
|
||
905 ₴
завтра
|
- Виробник
- HITACHI (Японія)
- Каталоговий номер
- 131610
- Довжина кабелю [мм]
- 502
- Тип датчика
- Датчик Холу
- Сторона встановлення
- Задній міст праворуч
Застосовність
- HITACHI 131610 підходить до марок/моделей авто:
- - Mercedes: W163 (M-Class)
- Товарна група:
- - Гальмівна система Датчик АБС
Про виробника HITACHI
Японська компанія Hitachi AutoParts & Service спеціалізується на виробництві та продажу автозапчастин і є частиною великого концерну Hitachi, до складу якого входить понад 1000 компаній по всьому світу. Спочатку компанія зосередилася на виробництві електродвигунів, але з часом розширила асортимент відповідно до потреб ринку.
Сьогодні продукція Hitachi відома не лише в Японії, але й за її межами. Після модернізації в 2009 році компанія стала незалежним підрозділом з представництвами в різних країнах. Асортимент включає деталі для приводу, гальмівної системи, підвісок, діагностичні прилади та електронні компоненти, всі продукти сертифіковані за стандартом ISO. Виробництво орієнтоване на європейських і азіатських автопроизводителів та відповідає високим технічним і екологічним вимогам.
Покупці позитивно відгукуються про продукцію Hitachi, відзначаючи хорошу якість і доступні ціни на деталі, які є гідною альтернативою оригінальним запчастинам.
Сайт: https://www.hitachi.com/